Seznam produktů značky Gold - Invest

Gold - Invest

Společnost JADRA gold s.r.o.,

se více jak deset let profesionálně věnuje investičnímu zlatu o ryzosti 999,9 čistoty, také označení( 24k ), toto zlato je dle zákona 235/2004 Sb. v celé EU osvobozeno od DPH.

Spolupracujeme s významnými rafinériemi jako jsou ARGOR HERAUES a ÖSTERREICH MUNZEkteré zpracovávají zlato jak vytěžené z dolů, tak slévají zlato a stříbro z recyklací. Tyto rafinérie mají své mincovny a razí mince pro celý svět.

Jsme rádi za podporu našich spokojených klientů, kterých je dnes již více než 40.000.

Zlato, stříbro a investiční mince dávají každému možnost zajistit si svou finanční budoucnost, proto považujeme za důležité toto téma co nejvíce rozvíjet.

Jako první v republice přinesla Zlatá Rezerva s.r.o. svým klientům novou definici finanční jistoty a zisku (spoření ve zlatě ). Proto dnes patří k největším společnostem u nás a ve střední Evropě, které se zabývají obchodem s cennými kovy. Tuto společnost také přímo zastupujeme.

Zlaté investiční slitky, mince a stříbro které je v naší nabídce nepochází z trestné činnosti a je pouze v ryzí podobě označeno 999,9/1000 (kromě zlaté investiční mince Franc Ios I - 986/1000). Veškeré zlato je osvobozeno od DPH a ostatních daní dle zákona § 92 zákona 235/2004 Sb.

Jsme v přímém kontaktu se společností Heraeus, kde umíme v krátké době zajistit a objednat stříbrné cihličky v ryzosti 999/1000 Ag.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte

Just start searching...
close Nákupní košík